SEURAAVA OTTELU

Kauhajoen liikuntahalli

19.12.2018 18:30

VS

OSTA LIPPUJA OTTELUUN

Osta lippu kotipeleihin verkkokaupasta Ennakkolippu.com

Ilmoittaudu fanibussiin: Fanclub fanibussi  

Runkosarja kaudella 2018 - 2019

Ottelupäivä Koti Vieras Tulos Pelipaikka Lähetys
su 07.10.18 klo 16:30 su 07.10 klo 16:30 Karhu Basket Salon Vilpas 115-112 (48-47) Kauhajoen liikuntahalli
la 13.10.18 klo 17:00 la 13.10 klo 17:00 Korihait Karhu Basket 86-93 (50-34) Uusikaupunki 400 Areena
ke 17.10.18 klo 18:30 ke 17.10 klo 18:30 Karhu Basket Kouvot 84-72 (41-41) Kauhajoen liikuntahalli
la 20.10.18 klo 17:00 la 20.10 klo 17:00 Karhu Basket BC Nokia 86-94 (45-35) Kauhajoen liikuntahalli
la 27.10.18 klo 17:00 la 27.10 klo 17:00 Karhu Basket Ura Basket 92-80 (54-34) Kauhajoen liikuntahalli
ke 31.10.18 klo 18:30 ke 31.10 klo 18:30 Kobrat Karhu Basket 101-85 (47-32) Kobra-Areena
ti 06.11.18 klo 18:30 ti 06.11 klo 18:30 Salon Vilpas Karhu Basket 83-77 (34-36) Salohalli
pe 09.11.18 klo 18:30 pe 09.11 klo 18:30 KTP-Basket Karhu Basket 77-86 (39-48) Steveco Areena
ke 14.11.18 klo 18:30 ke 14.11 klo 18:30 Karhu Basket KTP-Basket 84-87 (39-39) Kauhajoen liikuntahalli
su 18.11.18 klo 17:00 su 18.11 klo 17:00 Helsinki Seagulls Karhu Basket 82-81 (30-34) Töölön Kisahalli
ke 21.11.18 klo 18:30 ke 21.11 klo 18:30 BC Nokia Karhu Basket 69-94 (35-40) Nokian Palloiluhalli
la 24.11.18 klo 17:00 la 24.11 klo 17:00 Karhu Basket Korihait 100-85 (50-40) Kauhajoen liikuntahalli
ke 05.12.18 klo 18:30 ke 05.12 klo 18:30 Karhu Basket Kataja Basket 89-90 (48-41) Kauhajoen liikuntahalli
pe 07.12.18 klo 18:30 pe 07.12 klo 18:30 Kouvot Karhu Basket 94-79 (44-41) Jatke Areena
ke 19.12.18 klo 18:30 ke 19.12 klo 18:30 Karhu Basket Kobrat Kauhajoen liikuntahalli
la 29.12.18 klo 17:00 la 29.12 klo 17:00 Karhu Basket Tampereen Pyrintö Kauhajoen liikuntahalli
su 30.12.18 klo 17:00 su 30.12 klo 17:00 Tampereen Pyrintö Karhu Basket Pyynikin Palloiluhalli
pe 04.01.19 klo 18:30 pe 04.01 klo 18:30 Karhu Basket KTP-Basket Kauhajoen liikuntahalli
ke 09.01.19 klo 18:30 ke 09.01 klo 18:30 Kataja Basket Karhu Basket Joensuun Urheilutalo
la 12.01.19 klo 17:00 la 12.01 klo 17:00 Karhu Basket BC Nokia Kauhajoen liikuntahalli
la 19.01.19 klo 17:00 la 19.01 klo 17:00 Korihait Karhu Basket Uusikaupunki 400 Areena
ke 23.01.19 klo 18:30 ke 23.01 klo 18:30 Karhu Basket Kouvot Kauhajoen liikuntahalli
ma 28.01.19 klo 18:30 ma 28.01 klo 18:30 Ura Basket Karhu Basket Kupittaan palloiluhalli
ke 30.01.19 klo 18:30 ke 30.01 klo 18:30 Karhu Basket Ura Basket Kauhajoen liikuntahalli
la 02.02.19 klo 17:00 la 02.02 klo 17:00 Karhu Basket Helsinki Seagulls Kauhajoen liikuntahalli
ke 06.02.19 klo 18:30 ke 06.02 klo 18:30 Kobrat Karhu Basket Kobra-Areena
la 09.02.19 klo 17:00 la 09.02 klo 17:00 Karhu Basket Tampereen Pyrintö Kauhajoen liikuntahalli
ke 13.02.19 klo 18:30 ke 13.02 klo 18:30 Salon Vilpas Karhu Basket Salohalli
pe 15.02.19 klo 18:30 pe 15.02 klo 18:30 Helsinki Seagulls Karhu Basket Töölön Kisahalli
su 03.03.19 klo 17:00 su 03.03 klo 17:00 Karhu Basket Kataja Basket Kauhajoen liikuntahalli
ke 06.03.19 klo 18:30 ke 06.03 klo 18:30 BC Nokia Karhu Basket Nokian Palloiluhalli
la 09.03.19 klo 17:00 la 09.03 klo 17:00 Karhu Basket Korihait Kauhajoen liikuntahalli
ke 13.03.19 klo 18:30 ke 13.03 klo 18:30 Kouvot Karhu Basket Jatke Areena
la 23.03.19 klo 17:00 la 23.03 klo 17:00 Ura Basket Karhu Basket Kupittaan palloiluhalli
ke 27.03.19 klo 18:30 ke 27.03 klo 18:30 Karhu Basket Kobrat Kauhajoen liikuntahalli
ke 03.04.19 klo 18:30 ke 03.04 klo 18:30 Tampereen Pyrintö Karhu Basket Pyynikin Palloiluhalli
la 06.04.19 klo 17:00 la 06.04 klo 17:00 Karhu Basket Salon Vilpas Kauhajoen liikuntahalli
ti 09.04.19 klo 18:30 ti 09.04 klo 18:30 KTP-Basket Karhu Basket Steveco Areena
la 13.04.19 klo 17:00 la 13.04 klo 17:00 Karhu Basket Helsinki Seagulls Kauhajoen liikuntahalli
ti 16.04.19 klo 18:30 ti 16.04 klo 18:30 Kataja Basket Karhu Basket Joensuun Urheilutalo

Basketball Champions League (BCL) - 1. karsintakierros

Ottelupäivä Koti Vieras Tulos Pelipaikka Lähetys
to 20.09.18 klo 18:30 to 20.09 klo 18:30 Karhu Basket CSM Oradea (Romania) 87-84 (45-36) Kauhajoen liikuntahalli
la 22.09.18 klo 19:00 la 22.09 klo 19:00 CSM Oradea (Romania) Karhu Basket 74-80 (41-43) Oradea, Romania

Basketball Champions League (BCL) - 2. karsintakierros

Ottelupäivä Koti Vieras Tulos Pelipaikka Lähetys
ti 25.09.18 klo 19:00 ti 25.09 klo 19:00 Levski Lukoil (Bulgaria) Karhu Basket 88-93 (35-44) Sofia, Bulgaria
pe 28.09.18 klo 18:30 pe 28.09 klo 18:30 Karhu Basket Levski Lukoil (Bulgaria) 88-79 (36-31) Kauhajoen liikuntahalli

Basketball Champions League (BCL) - 3. karsintakierros

Ottelupäivä Koti Vieras Tulos Pelipaikka Lähetys
ma 01.10.18 klo 18:30 ma 01.10 klo 18:30 Karhu Basket Nanterre 92 (Ranska) 54-91 (37-31) Kauhajoen liikuntahalli
to 04.10.18 klo 19:00 to 04.10 klo 19:00 Nanterre 92 (Ranska) Karhu Basket 91-58 (44-27) Nanterre, Ranska

Harjoitusottelut

Ottelupäivä Koti Vieras Tulos Pelipaikka Lähetys
pe 07.09.18 klo 19:00 pe 07.09 klo 19:00 Karhu Basket BC Luleå (Ruotsi) Östersund
la 08.09.18 klo 16:00 la 08.09 klo 16:00 Jämtland (Ruotsi) Karhu Basket Östersund
pe 14.09.18 klo 18:30 pe 14.09 klo 18:30 Karhu Basket Tampereen Pyrintö Kauhajoen liikuntahalli