SEURAAVA OTTELU

Kauhajoen liikuntahalli

20.10.2019 17:00

VS

OSTA LIPPUJA OTTELUUN

Lataa otteluohjelma kalenterisovellukseesi tästä!

Harjoitusottelut

Ottelupäivä Koti Vieras Tulos Pelipaikka Lähetys
la 07.09.19 klo 19:00 la 07.09 klo 19:00 Karhu Basket Jämtland (Ruotsi) 94-79 (51-39) Kauhajoen liikuntahalli
su 08.09.19 klo 17:00 su 08.09 klo 17:00 Karhu Basket BC Luleå (Ruotsi) 93-101 (54-34) Kauhajoen liikuntahalli
pe 13.09.19 klo 18:30 pe 13.09 klo 18:30 BC Nokia Karhu Basket 97-77 (47-38) Nokian palloiluhalli

BCL Karsinnat

Ottelupäivä Koti Vieras Tulos Pelipaikka Lähetys
ti 17.09.19 klo 18:30 ti 17.09 klo 18:30 Karhu Basket Tsmoki Minsk (Valko-Venäjä) 93-86 (46-38) Kauhajoen liikuntahalli
pe 20.09.19 klo 19:00 pe 20.09 klo 19:00 Tsmoki Minsk (Valko-Venäjä) Karhu Basket 68-67 (33-31) Minsk Sport Palace
to 26.09.19 klo 18:30 to 26.09 klo 18:30 Karhu Basket Polski Cukier Toruń (Puola) 93-82 (54-41) Kauhajoen liikuntahalli
su 29.09.19 klo 20:00 su 29.09 klo 20:00 Polski Cukier Toruń (Puola) Karhu Basket 70-58 (28-22) Arena Toruń

Korisliigan runkosarja

Ottelupäivä Koti Vieras Tulos Pelipaikka Lähetys
ke 02.10.19 klo 18:30 ke 02.10 klo 18:30 KTP-Basket Karhu Basket 88-93 (43-53) Steveco Areena
su 06.10.19 klo 17:00 su 06.10 klo 17:00 Karhu Basket Lahti Basketball 84-92 (35-31) Kauhajoen liikuntahalli
ke 09.10.19 klo 18:30 ke 09.10 klo 18:30 Karhu Basket BC Nokia 94-102 (34-34, 82-82) Kauhajoen liikuntahalli
la 12.10.19 klo 17:00 la 12.10 klo 17:00 Kobrat Karhu Basket 81-96 (45-44) Lapuan urheilutalo
ke 16.10.19 klo 18:30 ke 16.10 klo 18:30 Salon Vilpas Karhu Basket 82-68 (39-36) Salohalli
su 20.10.19 klo 17:00 su 20.10 klo 17:00 Karhu Basket Helsinki Seagulls Kauhajoen liikuntahalli
ke 23.10.19 klo 18:30 ke 23.10 klo 18:30 Tampereen Pyrintö Karhu Basket Pyynikin palloiluhalli
la 26.10.19 klo 17:00 la 26.10 klo 17:00 Karhu Basket Korihait Kauhajoen liikuntahalli
ke 30.10.19 klo 18:30 ke 30.10 klo 18:30 Kouvot Karhu Basket Jatke Areena
su 03.11.19 klo 17:00 su 03.11 klo 17:00 Ura Basket Karhu Basket Kupittaan palloiluhalli
ke 06.11.19 klo 18:30 ke 06.11 klo 18:30 Karhu Basket Kouvot Kauhajoen liikuntahalli
la 09.11.19 klo 17:00 la 09.11 klo 17:00 Kataja Basket Karhu Basket LähiTapiola-Areena
ma 11.11.19 klo 18:30 ma 11.11 klo 18:30 Lahti Basketball Karhu Basket Lahti Energia Areena
ma 18.11.19 klo 18:30 ma 18.11 klo 18:30 Karhu Basket KTP-Basket Kauhajoen liikuntahalli
la 23.11.19 klo 17:00 la 23.11 klo 17:00 Karhu Basket Kobrat Kauhajoen liikuntahalli
ti 26.11.19 klo 18:30 ti 26.11 klo 18:30 BC Nokia Karhu Basket Nokian palloiluhalli
la 30.11.19 klo 17:00 la 30.11 klo 17:00 Karhu Basket Salon Vilpas Kauhajoen liikuntahalli
ke 04.12.19 klo 18:30 ke 04.12 klo 18:30 Helsinki Seagulls Karhu Basket Töölön kisahalli
to 12.12.19 klo 18:00 to 12.12 klo 18:00 Karhu Basket Kataja Basket Kauhajoen liikuntahalli
ke 18.12.19 klo 18:30 ke 18.12 klo 18:30 Korihait Karhu Basket Uusikaupunki 400 Areena
la 21.12.19 klo 17:00 la 21.12 klo 17:00 Karhu Basket Ura Basket Kauhajoen liikuntahalli
la 28.12.19 klo 17:00 la 28.12 klo 17:00 Karhu Basket Tampereen Pyrintö Kauhajoen liikuntahalli
su 29.12.19 klo 17:00 su 29.12 klo 17:00 Tampereen Pyrintö Karhu Basket Pyynikin palloiluhalli
su 05.01.20 klo 17:00 su 05.01 klo 17:00 Karhu Basket Lahti Basketball Kauhajoen liikuntahalli
ke 08.01.20 klo 18:30 ke 08.01 klo 18:30 KTP-Basket Karhu Basket Steveco Areena
ke 15.01.20 klo 18:30 ke 15.01 klo 18:30 Kobrat Karhu Basket Lapuan urheilutalo
la 18.01.20 klo 17:00 la 18.01 klo 17:00 Karhu Basket BC Nokia Kauhajoen liikuntahalli
ke 22.01.20 klo 18:30 ke 22.01 klo 18:30 Salon Vilpas Karhu Basket Salohalli
ke 29.01.20 klo 18:30 ke 29.01 klo 18:30 Karhu Basket Helsinki Seagulls Kauhajoen liikuntahalli
ke 05.02.20 klo 18:30 ke 05.02 klo 18:30 Karhu Basket Korihait Kauhajoen liikuntahalli
la 08.02.20 klo 17:00 la 08.02 klo 17:00 Ura Basket Karhu Basket Kupittaan palloiluhalli
ke 12.02.20 klo 18:30 ke 12.02 klo 18:30 Karhu Basket Kouvot Kauhajoen liikuntahalli
la 15.02.20 klo 17:00 la 15.02 klo 17:00 Lahti Basketball Karhu Basket Lahti Energia Areena
ke 26.02.20 klo 18:30 ke 26.02 klo 18:30 Kataja Basket Karhu Basket LähiTapiola-Areena
ke 04.03.20 klo 18:30 ke 04.03 klo 18:30 Karhu Basket KTP-Basket Kauhajoen liikuntahalli
la 07.03.20 klo 17:00 la 07.03 klo 17:00 Karhu Basket Kobrat Kauhajoen liikuntahalli
ti 10.03.20 klo 18:30 ti 10.03 klo 18:30 BC Nokia Karhu Basket Nokian palloiluhalli
la 14.03.20 klo 17:00 la 14.03 klo 17:00 Karhu Basket Salon Vilpas Kauhajoen liikuntahalli
la 21.03.20 klo 17:00 la 21.03 klo 17:00 Helsinki Seagulls Karhu Basket Töölön kisahalli
ke 25.03.20 klo 18:30 ke 25.03 klo 18:30 Karhu Basket Tampereen Pyrintö Kauhajoen liikuntahalli
su 29.03.20 klo 17:00 su 29.03 klo 17:00 Korihait Karhu Basket Uusikaupunki 400 Areena
ke 01.04.20 klo 18:30 ke 01.04 klo 18:30 Karhu Basket Ura Basket Kauhajoen liikuntahalli
la 04.04.20 klo 17:00 la 04.04 klo 17:00 Kouvot Karhu Basket Jatke Areena
ti 07.04.20 klo 18:30 ti 07.04 klo 18:30 Karhu Basket Kataja Basket Kauhajoen liikuntahalli