SEURAAVA OTTELU

Kauhajoen liikuntahalli

03.03.2019 17:00

VS

OSTA LIPPUJA OTTELUUN

HUIPPUHETKET

Karhubasket - Pyrintö 9.2.2019

Parhaita paloja Korisliigan runkosarjaottelusta Karhubasket - Pyrintö, joka pelattiin Kauhajoen liikuntahallilla 9.2.

SARJATAULUKKO

NR JOUKKUE OTTELUTO VOITOTV TAPPIOTT PISTEETP
1Salon Vilpas2824448
2Kauhajoki2819938
3Tampereen Pyrintö28181036
4KTP-Basket27171034
5Kataja Basket2314928
6Kouvot26131326
7BC Nokia28111722
8Helsinki Seagulls28101820
9Kobrat28101820
10Korihait2772014
11Ura Basket2972214