SEURAAVA OTTELU

Salohalli

22.01.2020 18:30

VS

ILMOITTAUDU FANIBUSSIIN

HUIPPUHETKET

Karhubasket - Lahti Basketball 5.1.2020 Highlights

Parhaita paloja Korisliigaottelusta Karhubasket - Lahti Basketball.

SARJATAULUKKO

NR JOUKKUE OTTELUTO VOITOTV TAPPIOTT PISTEETP
1Helsinki Seagulls2622444
2Salon Vilpas2620640
3Kauhajoki2719838
4KTP-Basket26151130
5Tampereen Pyrintö27151230
6Kataja Basket26131326
7BC Nokia26121424
8Kouvot25101520
9Lahti Basketball2691718
10Ura Basket2481616
11Kobrat2581716
12Korihait264228