HUIPPUHETKET

Karhubasket - Kouvot Finals Game 5 26.5.2019

Parhaita paloja Korisliigan viidennestä ja ratkaisevasta finaaliottelusta Karhubasket - Kouvot, joka pelattiin Kauhajoen Liikuntahallissa 26.5.2019.

SARJATAULUKKO

NR JOUKKUE OTTELUTO VOITOTV TAPPIOTT PISTEETP
1Salon Vilpas4033766
2Kauhajoki40281256
3Tampereen Pyrintö40241648
4Kataja Basket40241648
5KTP-Basket40231746
6Kouvot40192138
7Helsinki Seagulls40182236
8BC Nokia40172334
9Kobrat40162432
10Korihait4093118
11Ura Basket4093118