Karhubasket - Seagulls 10.2.2024 Highlights

Kohokohdat Karhubasket - Seagulls Korisliigaottelusta.

SARJATAULUKKO

NR JOUKKUE OTTELUTO VOITOTV TAPPIOTT PISTEETP
1Helsinki Seagulls3224848
2BC Nokia32201240
3Korihait32191338
4Salon Vilpas32181436
5Kauhajoki32171534
6Kataja Basket32171534
7Kouvot32201240
8Kobrat32141828
9KTP-Basket32131926
10Tampereen Pyrintö32122024
11Bisons32102220
12Lahti Basketball3282416