#OranssiOnMeidän

OranssiOnMeidän-kannatusjäsenkampanja

Voit auttaa Karhubasketia osallistumalla kampanjaan, lisätietoja ja ohjeet omassa uutisessa.

SARJATAULUKKO

NR JOUKKUE OTTELUTO VOITOTV TAPPIOTT PISTEETP
1Salon Vilpas3630660
2Helsinki Seagulls3630660
3Kauhajoki3728956
4KTP-Basket36191738
5Tampereen Pyrintö37191838
6BC Nokia37181936
7Kataja Basket36171934
8Kouvot36152130
9Lahti Basketball36122424
10Ura Basket36122424
11Kobrat36112522
12Korihait3773014