SEURAAVA OTTELU

Kauhajoen liikuntahalli

27.03.2019 18:30

VS

OSTA LIPPUJA OTTELUUN

HUIPPUHETKET

Karhubasket - Korihait 9.3.2019

Parhaita paloja Korisliigan runkosarjaottelusta Karhubasket - Korhait, joka pelattiin Kauhajoen liikuntahallilla 9.3.

SARJATAULUKKO

NR JOUKKUE OTTELUTO VOITOTV TAPPIOTT PISTEETP
1Salon Vilpas3429558
2Kauhajoki3324948
3Tampereen Pyrintö34211342
4KTP-Basket34191538
5Kataja Basket30171334
6Helsinki Seagulls34161832
7Kouvot34161832
8BC Nokia34142028
9Kobrat34122224
10Korihait3492518
11Ura Basket3582716