SEURAAVA OTTELU

LähiTapiola-Areena

26.02.2020 18:30

VS

ILMOITTAUDU FANIBUSSIIN

HUIPPUHETKET

Karhubasket - Kouvolan Kouvot 12.2.2020 Highlights

Parhaita paloja Korisliigaottelusta Karhubasket - Kouvot.

SARJATAULUKKO

NR JOUKKUE OTTELUTO VOITOTV TAPPIOTT PISTEETP
1Helsinki Seagulls3126552
2Salon Vilpas3125650
3Kauhajoki3324948
4KTP-Basket32191338
5Tampereen Pyrintö32171534
6BC Nokia32151730
7Kataja Basket31151630
8Kouvot31131826
9Lahti Basketball33122124
10Ura Basket31102120
11Kobrat3182316
12Korihait3262612