SEURAAVA OTTELU

Kauhajoen liikuntahalli

22.05.2019 18:30

VS

OSTA LIPPUJA OTTELUUN

HUIPPUHETKET

Karhubasket - Kouvot Finals 1 17.5.2019

Parhaita paloja Korisliigan ensimmäisestä finaaliottelusta Karhubasket - Kouvot, joka pelattiin Kauhajoen Liikuntahallissa 17.5.2019.

SARJATAULUKKO

NR JOUKKUE OTTELUTO VOITOTV TAPPIOTT PISTEETP
1Salon Vilpas4033766
2Kauhajoki40281256
3Tampereen Pyrintö40241648
4Kataja Basket40241648
5KTP-Basket40231746
6Kouvot40192138
7Helsinki Seagulls40182236
8BC Nokia40172334
9Kobrat40162432
10Korihait4093118
11Ura Basket4093118