SEURAAVA OTTELU

Kauhajoen liikuntahalli

25.04.2019 18:30

VS

OSTA LIPPUJA OTTELUUN

HUIPPUHETKET

Karhubasket - Seagulls 19.4.2019

Parhaita paloja Korisliigan ensimmäisestä puolivälieräottelusta Karhubasket - Helsinki Seagulls, joka pelattiin Kauhajoen Liikuntahallissa 19.4.2019.

SARJATAULUKKO

NR JOUKKUE OTTELUTO VOITOTV TAPPIOTT PISTEETP
1Salon Vilpas4033766
2Kauhajoki40281256
3Tampereen Pyrintö40241648
4Kataja Basket40241648
5KTP-Basket40231746
6Kouvot40192138
7Helsinki Seagulls40182236
8BC Nokia40172334
9Kobrat40162432
10Korihait4093118
11Ura Basket4093118