SEURAAVA OTTELU

Kupittaan palloiluhalli

28.01.2019 18:30

VS

ILMOITTAUDU FANIBUSSIIN

HUIPPUHETKET

Karhubasket - Kouvot 23.1.2019

Parhaita paloja Korisliigan runkosarjaottelusta Karhubasket - Kouvot, joka pelattiin Kauhajoen liikuntahallilla 23.1.

SARJATAULUKKO

NR JOUKKUE OTTELUTO VOITOTV TAPPIOTT PISTEETP
1Salon Vilpas2421342
2Tampereen Pyrintö2214828
3KTP-Basket2214828
4Kauhajoki2113826
5Kouvot20101020
6Kataja Basket1910920
7BC Nokia23101320
8Helsinki Seagulls2191218
9Kobrat2371614
10Ura Basket2261612
11Korihait2261612